چاپ سالنامه اختصاصی | سررسید اختصاصی

  • ابعاد اختصاصی : چنانچه سالنامه مورد نظر شما دارای قطعی خاص به غیر از موارد معمول است.
  • جلد اختصاصی : چنانچه برای جلد پارچه یا متریالی خاص در نظر دارید.
  • طراحی صفحات اختصاصی : چنانچه تمایل دارید فرمت صفحات جداگانه برای شما طراحی شود.
  • رنگ چاپ اختصاصی : چنانچه تمایل داشته باشید رنگ چاپ المان‌های تاریخ و نوشته‌های داخل سالنامه را تغییر دهید.
  • کاغذ اختصاصی : چنانچه تمایل دارید گرماژ کاغذ داخلی را تغییر داده و از کاغذی خاص برای خود استفاده نمایید.
  • سایر موارد : از جمله برش کاغذ یا قالب خاص، پرفراژ کردن کاغذ، اضافه کردن جای خودکار به جلد، برش و دوخت جلد به شکل خاص و...

زمان مناسب برای سفارش سالنامه اختصاصی

سفارش سررسید اختصاصی خود را به روزهای آخر سال موکول نکنید. سعی کنید اواخر آذر یا اوایل دی به ارزیابی تولیدکنندگان سررسید و توانایی آنان در تولید مدل سالنامه موردنظر خود پرداخته و سفارش خود را نزد تولیدکننده موردنظر ثبت کنید و سفارش دهید تا دچار مشکلات سفارش در انتهای سال نشوید .شرکت‌های تولیدکننده سررسید با حجم کار فوق‌العاده سنگین در آخر سال همراه هستند که این حجم ممکن است روی کیفیت کار شما که به دنبال سررسید اختصاصی هستید تاثیرگذار باشد و موجب شود در تاریخ تحویل دچار مشکل شوید .
در سفارش سررسید اختصاصی تولیدکننده به شما اعلام می‌کند که تاریخ تحویل کار منوط بر ارسال فایل و تاییدیه توسط مشتری است. بنابراین تمامی فایل‌های خودرا طبق نیاز تولیدکننده سررسید آماده و تحویل نمایید.
اگر بحث طراحی سررسید اختصاصی را به تولیدکننده سررسید خود سپرده‌اید؛ زمان تحویل طرح را مشخص کنید و در متن قرارداد ثبت نمایید .
طراحی بخش‌های مختلف سررسید اختصاصی با سایر کارهای چاپی متفاوت است و اگر طراح حرفه ای ندارید با پرداخت اندکی هزینه این کار را به مجری متخصص این کار بسپارید تا با خیال راحت محصول خود را دریافت نماییدو دچار خسارت نشوید؛ تولیدکننده سررسید هیچ مسئولیتی در قبال فایل‌های ارسالی شما متقبل نخواهند شد.