تقویم رومیزی ۱۴۰۲

تقویم رومیزی ققنوس

محصولات تقویم رومیزی

با یک تقویم رومیزی شخصی و سفارشی شما می‌توانید، در عین حال که کسب‌وکار خود را تبلیغ می‌کنید، به مشتریان خود نیز کمک کنید تا برنامه‌های خود را سازماندهی کنند.
تقویم رومیزی ۱۴۰۱ سفارشی کم‌هزینه‌ترین تبلیغی است که هر ۲۴ساعت و هر ۳۶۵روز سال در دید مشتریان است و موجب ارتقای کسب و کار شما می‌شود. برای اطمینان از اینکه برند شما در تمام سال دیده شود، کافی است نگاهی دقیق به مجموعه گسترده سالنامه و سررسید‌ و تقویم رومیزی گروه سررسید ققنوس بیاندازید. تنوع محصولات ققنوس، این امکان را به شما می‌دهد که با هر سلیقه‌ای به راحتی انتخاب کنید که چگونه در پیش چشمان مشتریان خود ظاهر شوید.
گروه سررسید ققنوس برای شما فایل دانلود رایگان تقویم لایه‌باز رومیزی در هر اندازه و شکلی که شما مدنظر دارید راآماده کرده است. تقویم‌ رومیزی در مجموعه ققنوس در انواع شکل‌های مختلف موجود است، از جمله: مربع، مستطیل، مکعب، شش گوش، موج‌دار، هرم و تقویم‌ رومیزی سه‌بعدی که شما به آسانی در قسمت سفارش تقویم رومیزی می‌توانید با هر تیراژی که مدنظر دارید سفارش خود را ثبت کنید.
گروه ققنوس تقویم رومیزی ۱۴۰۱ ماهانه (به صورت یک ماه در یک برگ) صفحات گلاسه ٢۵٠گرم با چاپ چهاررنگ در دو قطع بزرگ ۲۱×۱۳(cm) و کوچک ۱۲×۱۲(cm) همراه پایه سخت و فضای تبلیغات طلاکوب و پلاک و لیزر و فضای یادداشت را با بهترین کیفیت، تولید و سفارشی‌سازی می‌کند.

تقویم رومیزی 1398 ققنوس

نکات سفارش تقویم رومیزی

تقویم رومیزی را می‌توان به صورت تک برگ، چهار برگ و دوازده برگ دورو یا تک رو طراحی و چاپ کرد. ابعاد تقویم رومیزی به قطع مربع یا مستطیل یا ابعاد آزاد دیگر قابل اجرا است. در صورت نیاز مشتری تقویم میلادی و قمری در کنار تقویم خورشیدی آورده می‌شود که توسط جدولی به آن نظم داده می‌شود و اعداد موبوط به هر ماه داخل آن جدول قرار می‌گیرد. روزهای تعطیل در تقویم رومیزی با رنگی متفاوت نشانه‌گذاری می‌شود همچنین مناسبت‌های خاص به صورت نوشتاری در حاشیه صفحه و یا در آخرین صفحه تقویم که ویژه این موارد تنظیم شده است قید می‌شود.
تقویم رومیزی قالبا دارای جلد است و عدد سال، لوگو و نام شرکت یا شعار تبلیغاتی گاها تصاویر مرتبط برند بروی آن چاپ، طلاکوب یا نقره‌کوب می‌شود. صحافی تقویم رومیزی به شکل صحافی فنری (فلزی یا پلاستیکی) قابل اجرا است. در طراحی صفحات تقویم رومیزی در صورتی که هر دو روی برگه طراحی و چاپ شده باشد باید دقت کرد که پس از ورق خوردن صفحات هر دو صفحه جهت دید یکسان داشته باشد. تقویم رومیزی دارای پایه است که این پایه سخت‌تر و ضخیم‌تر از برگه‌هاست و مقوایی است که روکش کشیده شده و گاها بر روی آن چاپ، طلاکوب یا نقره‌کوب دارد و قالبا به صورت منشوری به تقویم اضافه می‌شود.

برای مشاهده نکات سفارش تقویم رومیزی ققنوس کلیک کنید.      مشاهده


قطع استاندارد تقویم رومیزی

قطع استاندارد برای تولید تقویم رومیزی اندازه استانداردی ندارد. در حقیقت قطع تقویم رومیزی به چند مورد بستگی دارد. تقویم رومیزی می‌تواند به شکل روزشمار، ماه شمار یا هفته شمار طراحی شوند، بر این اساس تعداد برگه‌های آن متفاوت است. تقویم رومیزی می‌تواند چهاربرگ باشد یعنی چهاربرگ برای چهار فصل سال و یا دوازده برگ برای دوازده ماه سال. معمولا قطع A5 برای تقویم رومیزی استفاده می‌شود که به انتخاب و سلیقه سفارش‌دهنده می‌تواند کوچک‌تر یا بزرگ‌تر تولید شود. قطع تقویم رومیزی می‌تواند بنا به نظر تولیدکننده دلخواه و متفاوت باشد ولی برای کاهش ضایعات و همچنین قیمت تمام شده معمولاً از سایزهای استاندارد استفاده می‌شود. به طور کلی قطع‌های استاندارد تقویم رومیزی بر اساس سایز کاغذهای استاندارد تعیین می‌شود به طوری که کمترین دورریز کاغذ را داشته باشد. در جدول زیر قطع‌های استاندارد قطع استاندارد تقویم رومیزی آمده است.


سفارش آنلاین تقویم رومیزی

جهت مشاوره و سفارش آنلاین تقویم رومیزی، می‌توانید از طریق فرم زیر نسبت به ارسال سفارش خود و دریافت سایر خدمات اقدام نمایید.
قبل از انجام سفارش آنلاین تقویم رومیزی توجه داشته باشید که تقویم رومیزی بر اساس قطع، نوع صحافی، جلد، نوع کاغذ، چاپ داخلی، فرمت تاریخ متفاوت هستند.
کارشناسان مجموعه سررسید ققنوس جهت تایید سفارش آنلاین تقویم رومیزی شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن با شما جهت هماهنگی تماس خواهند گرفت. شما از طریق فرم زیر می‌توانید سفارش خود را برای ما ارسال نمایید.  قیمت‌ تقویم رومیزی

  • سررسید و سالنامه چگونه قیمت‌گذاری می‌شود؟
   توجه داشته باشید قیمت سررسید با توجه به قطع ، نوع کاغذ و .. شما متفاوت خواهد بود و حداقل قیمت و حداکثر قیمت برای شما متغیر است. شما می‌توانید با پر کردن فرم سفارش آنلاین به لیست قیمت‌های روز مجموعه سررسید ققنوس دسترسی پیدا کنید. تیراژهای بالای ۲۰۰۰ عدد قابل مذاکره می‌باشد.
  • جلد اختصاصی سررسید و سالنامه چگونه قیمت‌گذاری می‌شود؟
   جلد اختصاصی در تیراژ ۱۰۰۰ عدد و بالاتر رایگان می‌باشد. (جلد اختصاصی در تیراژ کمتر از ۱۰۰۰ عدد ۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان محاسبه می‌گردد.)
  • صفحه رنگی تبلیغاتی سررسید و سالنامه چگونه قیمت‌گذاری می‌شود؟
   صفحه رنگی تبلیغاتی تا تیراژ ۲۰۰۰ عدد هر ۲ صفحه ۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان، ۴صفحه ۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان و ۸ صفحه ۱,۹۰۰,۰۰۰تومان می‌باشد.
  • ترام تک رنگ صفحات داخلی سررسید و سالنامه چگونه قیمت‌گذاری می‌شود؟
   ترام تک رنگ صفحات داخلی در تیراژ ۱۰۰۰ عدد ۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان می‌باشد‌ ( ۵ درصد افزایش یا کاهش تیراژ در فاکتور نهائی قابل احتساب می‌باشد)
  • داغی، طلاکوب، نقره‌کوب و لیزر سررسید و سالنامه چگونه قیمت‌گذاری می‌شود؟
   داغی، طلاکوب، نقره‌کوب و لیزر هر ضرب ۱۰۰۰ تومان می‌باشد.( تیراژهای زیر ۲۵۰ عدد به صورت آرشیو و ۲۵۰,۰۰۰ تومان محاسبه می‌گردد)
  • هزینه اپوکسی و مولتی استایل به چه شکل است
   هزینه اپوکسی ۳۵۰۰ تومان (حداقل تیراژ ۲۰۰ عدد) و هزینه مولتی استایل ۲۰۰۰ تومان (حداقل تیراژ ۲۰۰ عدد) می باشد.
  • آستر بدرقه اختصاصی سررسید و سالنامه چگونه قیمت‌گذاری می‌شود؟
   آستر بدرقه اختصاصی در تیراژ حداقل ۱۰۰۰ عدد ۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان می‌باشد.
  • طراحی هر صفحه رنگی تبلیغاتی سررسید و سالنامه چگونه قیمت‌گذاری می‌شود؟
   طراحی هر صفحه رنگی تبلیغاتی ۲۵۰,۰۰۰ تومان محاسبه می‌گردد.
  • ساخت کلیشه سررسید و سالنامه چگونه قیمت‌گذاری می‌شود؟
   ساخت کلیشه تا سایز ۱۰ در ۱۰ سانتی‌متر ۲۰۰,۰۰۰ تومان می‌باشد. (طراحی کلیشه و تبدیل عکس به فایل وکتور ۱۰۰,۰۰۰ تومان محاسبه می‌گردد.)
  • روبان اختصاصی سررسید و سالنامه چگونه قیمت‌گذاری می‌شود؟
   روبان اختصاصی در تیراژ حداقل ۳۰۰۰ جلد و چاپ دورنگ ۲,۰۰۰,۰۰۰تومان محاسبه می‌گردد.
  • طلاکوب لبه کاغذ سررسید و سالنامه چگونه قیمت‌گذاری می‌شود؟
   طلاکوب لبه کاغذ سالنامه هر جلد ۱۰,۰۰۰ تومان می‌باشد.
  • رنگ کردن لبه کاغذ سررسید و سالنامه چگونه قیمت‌گذاری می‌شود؟
   رنگ کردن لبه کاغذ سالنامه هر جلد ۲۵۰۰ تومان می‌باشد.
  • تغییر سایز پلاک و هزینه لیزر سررسید و سالنامه چگونه قیمت‌گذاری می‌شود؟
   تغییر سایز پلاک و هزینه لیزر ۱۵۰۰ تومان می‌باشد.
  • هزینه شیرینگ سررسید و سالنامه چگونه قیمت‌گذاری می‌شود؟
   هزینه شیرینگ تکی (کابینی) ۲۰۰۰ تومان می‌باشد.
  • کاغذ جعبه های یادداشت به چه صورت ارائه می‌گردد؟
   کاغذ جعبه های یادداشت به صورت سفید ارائه می گردد و تیراژهای بالای ۵۰۰ عدد با چاپ اختصاصی تکرنگ (رایگان) ارائه می شود.
  • امکان تغییر فرمت سررسید و سالنامه از صحافی سخت به فنر دوبل ممکن است؟
   کلیه سالنامه‌ها (با افزایش قیمت هر جلد ۳۰۰۰ تومان) قابلیت تولید به صورت فنر دوبل را دارا می‌باشد. (حداقل تیراژ تغییر شکل صحافی ۱۰۰۰ عدد می باشد.)
  • هزینه جعبه سخت برای محصولات به چه شکل می‌باشد؟
   جعبه سخت وزیری هر عدد ۱۵۰۰۰ تومان می‌باشد و جعبه سخت ارگانایزر هر عدد ۱۹۰۰۰ تومان می‌باشد، که به صورت مجزا ارائه می‌شود.
  • هزینه ارسال کالا به عهده چه کسی می‌باشد؟
   هزینه ارسال کالا به عهده کارفرما می‌باشد.
  • ثبت سفارش سررسید و سالنامه منوط به چیست؟
   ثبت سفارش ترام داخل صفحات، آستر بدرقه و جلد اختصاصی منوط به زمان‌بندی تولید و تاریخ ثبت سفارش می‌باشد.
  • زمان تحویل سفارش اختصاصی به چه شکل می‌باشد؟
   زمان تحویل سفارش ترام، آستر اختصاصی و جلد اختصاصی ۳۰ روز، لت رنگی آغازین ۱۴ روز و خدمات داغی، لیزر و طلاکوب ۷ روز می باشد.

  مقالات مرتبط با تقویم رومیزی

  ۱۳۹۸-elegant-calendar-of-geometric-shapes

  دانلود تقویم رومیزی لایه باز ۹۸ – طرح موزون

  سررسید ققنوس - آذر ۲۷, ۱۳۹۷ - بدون دیدگاه

  دانلود رایگان تقویم لایه باز رومیزی ۹۸ طرح مزون به صورت لایه باز با تمی سیاه و سفید و اشکال مزون توسط تیم طراحی گروه ققنوس در اختیار…

  Polygonal-1398-new-year-calendar

  دانلود تقویم رومیزی لایه باز ۹۸ – طرح چندضلعی

  سررسید ققنوس - آذر ۲۷, ۱۳۹۷ - بدون دیدگاه

  دانلود رایگان تقویم لایه باز رومیزی ۹۸ طرح چندضلعی به صورت لایه باز با تمی از رنگ بنفش و صورتی توسط تیم طراحی گروه ققنوس در اختیار شما…

  |کامل‌ترین خدمات با بالاترین کیفیت را به شما ارائه می‌دهیم|

  تهران، خیابان انقلاب، خیابان فخررازی، ساختمان رازی، پلاک ۸۵طبقه ۴واحد ۱۲

  انواع سررسید و سالنامه

  آیا سوالی دارید؟

  ما در هر حال پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم.

  call۰۲۱۶۶۴۱۹۹۳۸

  ساعات کاری سررسید ققنوس

  آماده خدمت رسانی و حل مشکلات شما

  access_time روزهای کاری: شنبه تا پنجشنبه
  access_time ساعت کاری: ۰۹:۰۰ – ۱۸:۰۰

  کاتالوگ گروه سررسید ققنوس