کتاب نفیس سایر عناوین

ققنوس کتاب نفیس سایر عناوین

کتاب نفیس، کتابی است که به لحاظ محتوا، متعالی و به لحاظ فیزیکی باکیفیت، زیبا و ماندگار باشد. محتوای کتاب‌ نفیس برگرفته از هنرهای مکتوب ایرانی و اسلامی و بیشتر دربرگیرنده خوشنویسی، نگارگری، مینیاتور، تذهیب، نقاشی و عکس است. کتاب نفیس، معمولا متن‌محور نیست و بُعد فیزیکی در این کتاب‌ها برجسته‌تر است. کتاب‌های نفیس گروه ققنوس شامل کتاب‌های مذهبی مثل انواع قرآن نفیس، مفاتیح‌الجنان و نهج‌البلاغه، همچنین کتاب‌های نفیس ادبی و شعر مثل حافظ نفیس، شاهنامه، خیام، گلستان و بوستان است که نویسنده محور نیست؛ چون ادبیات کهن است. دسته سوم کتاب‌های نفیس هنری مجموعه‌ای ‌از عکس‌ها، نقاشی‌ها و مینیاتورهاست که در قالب کتاب نفیس ارائه می‌شود. گروه چهارم کتاب‌های نفیس چاپ عکسی است که در واقع تصویر نسخه‌های خطی فاخر است. گروه پنجم نیز کتاب‌های نفیس و آثار ایران‌شناسی است که به معرفی طبیعت، استان‌های مختلف کشور، مردم‌شناسی و غیره اختصاص دارد.

محصولات کتاب نفیس


کتاب نفیس گروه ققنوس

نکات سفارش کتاب نفیس

اگر مسئولیت انتخاب و تهیه کتاب نفیس برای شرکتی که در آن مشغول به فعالیت هستید به شما سپرده شده و قصد دارید در پایان سال آن را به مشتریان و همکاران خود هدیه دهید با ما همراه باشید. گروه ققنوس کنار شماست تا با دانش و تجربه خود در حوزه تولید و فروش سررسید و سالنامه، هدایای تبلیغاتی و کتاب نفیس؛ با شما بهترین همکاری را آغاز کند. محتوای یک کتاب باید ظرفیت نفیس بودن را داشته باشد، از سوی دیگر این محتوا باید دارای ارزش و دقت علمی باشد، از مواد مرغوب و ماندگار در کاغذ، چاپ و صحافی استفاده شود و بسته‌بندی متناسب با نیاز مخاطب برای کتاب نفیس در نظر گرفته شود.

برای مشاهده محصولات کتاب نفیس ققنوس کلیک کنید.      سایر عناوین کتاب نفیس


سفارش آنلاین کتاب نفیس

جهت مشاوره و سفارش آنلاین کتاب نفیس، می‌توانید از طریق فرم زیر نسبت به ارسال سفارش خود و دریافت سایر خدمات اقدام نمایید.
قبل از انجام سفارش آنلاین کتاب نفیس توجه داشته باشید که کتاب‌های نفیس بر اساس قطع، نوع صحافی، جلد، نوع کاغذ، چاپ داخلی و ... متفاوت هستند.
کارشناسان مجموعه سررسید ققنوس جهت تایید سفارش آنلاین سالنامه شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن با شما جهت هماهنگی تماس خواهند گرفت. شما از طریق فرم زیر می‌توانید سفارش خود را برای ما ارسال نمایید.  قیمت‌ کتاب نفیس

  • کتاب نفیس چگونه قیمت‌گذاری می‌شود؟
   توجه داشته باشید قیمت کتاب نفیس با توجه به قطع ، نوع کاغذ و ... متفاوت خواهد بود و حداقل قیمت و حداکثر قیمت برای شما متغیر است. شما می‌توانید با پر کردن فرم سفارش آنلاین به لیست قیمت‌های روز مجموعه سررسید ققنوس دسترسی پیدا کنید. تیراژهای بالای ۲۰۰۰ عدد قابل مذاکره می‌باشد.

  |کامل‌ترین خدمات با بالاترین کیفیت را به شما ارائه می‌دهیم|

  تهران، خیابان انقلاب، روبروی دانشگاه تهران، پلاک ۱۲۰۲، طبقه چهارم شمالی

  انواع کتاب نفیس

  آیا سوالی دارید؟

  ما در هر حال پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم.

  call۰۲۱۶۶۴۱۹۹۳۸

  ساعات کاری سررسید ققنوس

  آماده خدمت رسانی و حل مشکلات شما

  access_time روزهای کاری: شنبه تا پنجشنبه
  access_time ساعت کاری: ۰۹:۰۰ – ۱۸:۰۰

  کاتالوگ گروه سررسید ققنوس