کتاب نفیس | کتاب قرآن نفیس

گروه ققنوس کتاب قرآن نفیس

قرآن کتاب مقدس دین اسلام است و در باور مسلمانان سخنان خداست که به صورت وحی از سوی او توسط جبرئیل بر پیامبر اسلام، نازل گردیده‌است. مسلمانان، قرآن را بزرگترین معجزهٔ محمد و روشن‌ترین دلیل بر پیامبری او می‌دانند. قرآن اصلی‌ترین منبع وحی در اسلام به‌شمار می‌آید و به زبان عربی است. محتوای قرآن درباره خدا است و بر توحید و یگانگی او تأکید دارد.
به باور کسانی که به الهی بودن این کتاب اعتقاد دارند «قرآن رساترین بیان است و از نظر موسیقی و وزن لفظی، در لغات و جملاتش نشانه‌های وحیانی ربانی مشهود است. وزنش نه وزن شعر است نه نثر، بلکه هر دو و برتر از هر دو است، در حدّی که در توان غیر خدا نیست، وزن و لفظ آن به گونه‌ای تناسب و انسجام با معنا دارد که گویی معناهایش در آن تجسم یافته‌است.»
گروه ققنوس کتاب قرآن نفیس با تجلیدهای گوناگون به صورت قاب کشویی، جعبه چمدانی چرمی و جعبه ی چوب و چرم را ارائه می‌کند. کاغذ متن صدفی عطری اتریشی با چاپ ۶رنگ و کاغذ گلاسه ١۵٠گرم ۵رنگ مغزی این کتاب آسمانی نفیس می‌باشد.

محصولات کتاب نفیس | کتاب قرآن نفیس


کتاب قرآن نفیس

نکات سفارش قرآن نفیس | کتاب قرآن نفیس

اگر مسئولیت انتخاب و تهیه کتاب قرآن نفیس برای شرکتی که در آن مشغول به فعالیت هستید به شما سپرده شده و قصد دارید در پایان سال آن را به مشتریان و همکاران خود هدیه دهید با ما همراه باشید. گروه ققنوس کنار شماست تا با دانش و تجربه خود در حوزه تولید و فروش سررسید و سالنامه، هدایای تبلیغاتی و کتاب نفیس؛ با شما بهترین همکاری را آغاز کند. محتوای یک کتاب باید ظرفیت نفیس بودن را داشته باشد، از سوی دیگر این محتوا باید دارای ارزش و دقت علمی باشد، از مواد مرغوب و ماندگار در کاغذ، چاپ و صحافی استفاده شود و بسته‌بندی متناسب با نیاز مخاطب برای کتاب نفیس در نظر گرفته شود.

برای مشاهده محصولات کتاب نفیس | کتاب قرآن نفیس ققنوس کلیک کنید.       محصولات قرآن نفیس


سفارش آنلاین کتاب نفیس | کتاب قرآن نفیس

جهت مشاوره و سفارش آنلاین کتاب قرآن نفیس، می‌توانید از طریق فرم زیر نسبت به ارسال سفارش خود و دریافت سایر خدمات اقدام نمایید.
قبل از انجام سفارش آنلاین کتاب قرآن نفیس توجه داشته باشید که کتاب‌های نفیس بر اساس قطع، نوع صحافی، جلد، نوع کاغذ، چاپ داخلی و... متفاوت هستند.
کارشناسان مجموعه سررسید ققنوس جهت تایید سفارش آنلاین کتاب قرآن نفیس شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن با شما جهت هماهنگی تماس خواهند گرفت. شما از طریق فرم زیر می‌توانید سفارش خود را برای ما ارسال نمایید.  قیمت‌ کتاب نفیس | قرآن نفیس

  • کتاب قرآن نفیس چگونه قیمت‌گذاری می‌شود؟
   توجه داشته باشید قیمت کتاب قرآن نفیس با توجه به قطع ، نوع کاغذ و .. متفاوت خواهد بود و حداقل قیمت و حداکثر قیمت برای شما متغیر است. شما می‌توانید با پر کردن فرم سفارش آنلاین به لیست قیمت‌های روز مجموعه سررسید ققنوس دسترسی پیدا کنید. تیراژهای بالای ۲۰۰۰ عدد قابل مذاکره می‌باشد.

  |کامل‌ترین خدمات با بالاترین کیفیت را به شما ارائه می‌دهیم|

  تهران، خیابان انقلاب، روبروی دانشگاه تهران، پلاک ۱۲۰۲، طبقه چهارم شمالی

  انواع کتاب نفیس

  آیا سوالی دارید؟

  ما در هر حال پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم.

  call۰۲۱۶۶۴۱۹۹۳۸

  ساعات کاری سررسید ققنوس

  آماده خدمت رسانی و حل مشکلات شما

  access_time روزهای کاری: شنبه تا پنجشنبه
  access_time ساعت کاری: ۰۹:۰۰ – ۱۸:۰۰

  کاتالوگ گروه سررسید ققنوس