بازگشت کالا

سررسید ققنوس به منظور فراهم آوردن محیطی امن برای خرید آنلاین و آرامش خیال مشتریان ، امکان بازگشت ۷ روزه محصولات را قرارداده است. با توجه به اینکه مشتریانی که از طریق آنلاین اقدام به ثبت سفارش می کنند، امکان بررسی حضوری محصولات قبل از خرید را ندارند، ممکن است تحت شرایطی نیاز به بازگرداندن کالا را داشته باشند. سررسید ققنوس با درنظرگرفتن این نیاز، تحت شرایط و پس از تایید ، کالای مرجوعی را پذیرفته و در اسرع وقت وجه آن عودت داده می شود.

توجه داشته باشید که قبل از هرگونه اقدامی برای بازگشت کالا، با ما تماس بگیرید تا هماهنگی های لازم انجام شود.

 • کلیه کالاهای عودتی بایستی در بسته بندی اصلی خود به همراه فاکتور و کلیه ملحقات آن ارسال گردد. جعبه بسته بندی کالا بایستی سالم باشد و هیچ گونه اثر پارگی، مخدوش کردن، نوشته، برچسب و یا هر علامت دیگری بر روی جعبه نبایستی وجود داشته باشد.
 • درصورتی که اشکال به وجود آمده از جانب سررسید ققنوس باشد، هزینه حمل کالای عودت داده شده، با ارائه بارنامه و قبض پستی، به مشتری برگردانده خواهد شد.

مواردی که تحت پوشش ضمانت ۷ روزه قرار می گیرند:

مغایرت کالا

درصورتی که کالای دریافتی با درخواست شما مغایرت داشته باشد:

 • بایستی ظرف مدت ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا، با واحد خدمات پس از فروش ققنوس هماهنگ نمایید.
 • درصورتی که مغایرت کالا را بتوان از روی جعبه و بدون بازکردن بسته بندی تشخیص داد، بایستی کالا بصورت پلمپ و بدون بازکردن بسته بندی کالا ، برگردانده شود.
 • در غیراینصورت، کالا در بسته بندی اصلی خود به همراه فاکتور و کلیه ملحقات آن بایستی عودت شود.

آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی

 • آسیب‏‏ دیدگی باید حداکثر طی ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا، اطلاع داده شود.
 • لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت کالا را از بین خواهد برد.
 • جهت عودت کالای آسیب دیده ، کالا و متعلقات آن به همراه فاکتور فروش در کارتن و جعبه اصلی کالا بازگشت داده شود.

آسیب دیدگی در حین حمل و نقل

 • آسیب‏‏ دیدگی باید حداکثر طی ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا، اطلاع داده شود.
 • لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت کالا را از بین خواهد برد.
 • کالای آسیب دیده و متعلقات آن، باید به همان شکلی که مشتری تحویل گرفته است به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و فاکتور بازگشت داده شود.
 • در صورتی که آسیب‏‌، در لحظه قابل مشاهده باشد، مشتری می‏‌تواند از تحویل گرفتن مرسوله خودداری کند تا جهت بررسی و ارسال مجدد به فروشگاه ققنوس بازگردانده شود.

انصراف از خرید

 • بایستی یا قبل از ارسال کالا و یا حداکثر ظرف مدت ۷ روز پس از دریافت کالا، مراتب را به اطلاع واحد خدمات پس از فروش ققنوس برسانید.
 • بایستی کالا بصورت پلمپ و بدون بازکردن بسته بندی کالا ، برگردانده شود
 • هزینه حمل عودت کالا در این حالت برعهده مشتری خواهد بود.

 

عودت وجه و یا تعویض کالا

پس از دریافت کالای مرجوعی و تایید کارشناسان ققنوس ، دراکثر موارد طی همان روز و حداکثر تا ۴ روز کاری، مبلغ کالا عودت خواهد شد. زمان ذکرشده اغلب به دلیل تاخیرات بانکی و خطاهای مرسوم درنظرگرفته شده است.
درصورتی که مشتری تمایل داشته باشد که کالای جایگزین دریافت کند، پس از مرجوع کردن کالا و عودت وجه آن، بایستی درخواست مجدد ثبت شود.

 

بازگرداندن کالا

مشتریان گرامی لطفا قبل از هر اقدامی ، با تماس با خدمات پس از فروش — هماهنگی های لازم را انجام شود.
برای ارسال، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود و اقلام جانبی همراه با کالای اصلی ارسال شود.
برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.)
-درصورت ارسال با پست پیشتاز، عکس و تصویری از رسید پستی تهیه و از طریق ایمیل info@qoqnooscalendar.com ارسال نمایید.

از آنجا که واریز هزینه ارسال، منوط به دریافت رسید پستی است، برای اطمینان عکس و تصویری از رسید تهیه و آن را به آدرس info@qoqnooscalendar.com ایمیل نمایید.

آدرس ارسال کالا :

لطفا قبل از انجام هر گونه اقدامی جهت مرجوع کردن کالا ، از طریق شماره تماس زیر هماهنگی های لازم انجام شود.
خیابان انقلاب، نبش فخررازی، ساختمان رازی، پلاک ۸۵زطبقه چهارم، واحد ۱۲
کدپستی : ۱۴۸۳۶۳۵۶۱۹
تلفن : ۰۲۱۶۶۴۱۹۹۳۸