نت و جعبه یادداشت

محصولات نت و جعبه یادداشت

بسیاری از افراد برای سر و سامان دادن به برنامه‌ها، جلسات کاری یا خرید و امثال آن نیاز دارند که آنها رو یادداشت کنند و روی کاغذ بیاورند‏.‏ بارها پیش آمده که برای ثبت کار یا خاطرات و یا ثبت توضیحات درسی در مدرسه و دانشگاه و امثال آن نیاز به کاغذی داشته‌ایم تا این مطلب را برای یادآوری خویش جایی یادداشت کنیم.
جعبه یادداشت ققنوس با طراحی منحصر به فرد، رنگبندی جذاب قطع‌های متناسب و کوچک برای رفع نیاز یادداشت‌های شما؛ ساخته شده از بهترین مواد اولیه طبیعی، نوشتن را برایتان لذت‌بخش و آسان خواهد کرد‏.‏ جعبه یادداشت ققنوس احساس خاص بودن را در محیط کار، دانشگاه به شما هدیه می‌‌کند. از جمله ویژگی‌‌های جعبه یادداشت ققنوس می‌‌توان به موارد زیر اشاره کرد: جنس جلد‏‏ چرم، کاغذ‏ استاندارد‏ ۸۰ گرم کرم رنگ در دو نوع خط دار و بدون خط .
گروه ققنوس جعبه یاداشت به همراه داخله یادداشت در قطع ۱۰×۱۰ سانتی‌متر با انواع جلدهای چرمی و اشبالت و ظرفیت حدودی ٢٠٠برگ تحریر و قابلیت تبلیغات روی جلد و صفحات داخلی را با بهترین کیفیت، تولید و سفارشی‌سازی می‌کند.

جعبه یادداشت 1398 ققنوس

نکات سفارش جعبه یادداشت

با نوشتن یادداشت‌های مهم خود در دفتر یادداشت ققنوس خیالتان راحت است که همیشه آن‌ها را کنار هم خواهید داشت. دفتر یادداشت ققنوس اجازه نمی‌دهد نوشته‌های شما پراکنده یا پاره و کثیف شوند. دفتر یادداشت ققنوس با ظاهر لوکس و شیک خود شما را فردی خوش‌سلیقه و پایبند به اصول مدرن حرفه‌ای نشان خواهد داد.
۸۰ برگه کرم در دو نوع باخط و بدون خط به هم دوخته شده و دفتر یادداشت ققنوس را ساخته‌اند.  این دوخت نمی‌گذارد برگه‌های دفتر یادداشت ققنوس با گذشت زمان و در اثر ورق زدن‌های متوالی از هم جدا شوند. به‌این‌ترتیب شما می‌توانید آرشیو منظمی از یادداشت‌های خود را در این محصول برند معتبر و لوکس ققنوس جمع‌آوری کنید. برگه‌های دفتر یادداشت ققنوس قابلیت این را دارند که با توجه به رنگ سازمانی شما در تیراژ بالا انواع رنگ را به خود بپذیرد. لبه‌های کاغذ رنگی در کنار هم و در تضاد با جلد دفتر، به آن ظاهری لوکس و دوست‌داشتنی داده است. جلدی که برگه‌های دفتر یادداشت ققنوس را پوشانده از چرم مصنوعی ساخته شده و بسیار مقاوم است. این جلد ساده و شیک به‌خوبی از برگه‌ها در برابر کثیف و پاره شدن محافظت می‌کند.

برای مشاهده نکات سفارش جعبه یادداشت ققنوس کلیک کنید.      مشاهده


قطع استاندارد جعبه یادداشت

یادداشت ابزاری فوق‌العاده برای تبلیغ کار و تجارت شماست؛ چه برای فروش باشد و چه برای هدیه دادن، استفاده از یک یادداشت با طراحی چشم‌نواز و ترکیب رنگ‌های دلپذیر در کل سال خوشایند مشتریان و همراهان شما خواهد بود. یک یادداشت چیزی است که شما در طی سال بدان نیاز خواهید داشت و اگر قصد به خاطر داشتن روزهایی خاص را داشته باشید، داشتن یک یادداشت می‌تواند کمک بزرگی به شما نماید.
سایز یادداشت می‌تواند بنا به نظر تولیدکننده دلخواه و متفاوت باشد ولی برای کاهش ضایعات و همچنین قیمت تمام شده معمولاً از سایزهای استاندارد استفاده می‌شود. به طور کلی قطع‌های استاندارد یادداشت بر اساس سایز کاغذهای استاندارد تعیین می‌شود به طوری که کمترین دورریز کاغذ را داشته باشد. در جدول زیر قطع‌های استاندارد یادداشت آمده است.


سفارش آنلاین جعبه یادداشت

جهت مشاوره و سفارش آنلاین یادداشت جعبه یادداشت، می‌توانید از طریق فرم زیر نسبت به ارسال سفارش خود و دریافت سایر خدمات اقدام نمایید.
قبل از انجام سفارش آنلاین جعبه یادداشت توجه داشته باشید که یادداشت بر اساس قطع، نوع صحافی، جلد، نوع کاغذ، چاپ داخلی،متفاوت هستند.
کارشناسان مجموعه سررسید ققنوس جهت تایید سفارش آنلاین جعبه یادداشت شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن با شما جهت هماهنگی تماس خواهند گرفت. شما از طریق فرم زیر می‌توانید سفارش خود را برای ما ارسال نمایید.  قیمت‌ جعبه یادداشت

  • سررسید و سالنامه چگونه قیمت‌گذاری می‌شود؟
   توجه داشته باشید قیمت سررسید با توجه به قطع ، نوع کاغذ و .. شما متفاوت خواهد بود و حداقل قیمت و حداکثر قیمت برای شما متغیر است. شما می‌توانید با پر کردن فرم سفارش آنلاین به لیست قیمت‌های روز مجموعه سررسید ققنوس دسترسی پیدا کنید. تیراژهای بالای ۲۰۰۰ عدد قابل مذاکره می‌باشد.
  • جلد اختصاصی سررسید و سالنامه چگونه قیمت‌گذاری می‌شود؟
   جلد اختصاصی در تیراژ ۱۰۰۰ عدد و بالاتر رایگان می‌باشد. (جلد اختصاصی در تیراژ کمتر از ۱۰۰۰ عدد ۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان محاسبه می‌گردد.)
  • صفحه رنگی تبلیغاتی سررسید و سالنامه چگونه قیمت‌گذاری می‌شود؟
   صفحه رنگی تبلیغاتی تا تیراژ ۲۰۰۰ عدد هر ۲ صفحه ۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان، ۴صفحه ۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان و ۸ صفحه ۱,۹۰۰,۰۰۰تومان می‌باشد.
  • ترام تک رنگ صفحات داخلی سررسید و سالنامه چگونه قیمت‌گذاری می‌شود؟
   ترام تک رنگ صفحات داخلی در تیراژ ۱۰۰۰ عدد ۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان می‌باشد‌ ( ۵ درصد افزایش یا کاهش تیراژ در فاکتور نهائی قابل احتساب می‌باشد)
  • داغی، طلاکوب، نقره‌کوب و لیزر سررسید و سالنامه چگونه قیمت‌گذاری می‌شود؟
   داغی، طلاکوب، نقره‌کوب و لیزر هر ضرب ۱۰۰۰ تومان می‌باشد.( تیراژهای زیر ۲۵۰ عدد به صورت آرشیو و ۲۵۰,۰۰۰ تومان محاسبه می‌گردد)
  • هزینه اپوکسی و مولتی استایل به چه شکل است
   هزینه اپوکسی ۳۵۰۰ تومان (حداقل تیراژ ۲۰۰ عدد) و هزینه مولتی استایل ۲۰۰۰ تومان (حداقل تیراژ ۲۰۰ عدد) می باشد.
  • آستر بدرقه اختصاصی سررسید و سالنامه چگونه قیمت‌گذاری می‌شود؟
   آستر بدرقه اختصاصی در تیراژ حداقل ۱۰۰۰ عدد ۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان می‌باشد.
  • طراحی هر صفحه رنگی تبلیغاتی سررسید و سالنامه چگونه قیمت‌گذاری می‌شود؟
   طراحی هر صفحه رنگی تبلیغاتی ۲۵۰,۰۰۰ تومان محاسبه می‌گردد.
  • ساخت کلیشه سررسید و سالنامه چگونه قیمت‌گذاری می‌شود؟
   ساخت کلیشه تا سایز ۱۰ در ۱۰ سانتی‌متر ۲۰۰,۰۰۰ تومان می‌باشد. (طراحی کلیشه و تبدیل عکس به فایل وکتور ۱۰۰,۰۰۰ تومان محاسبه می‌گردد.)
  • روبان اختصاصی سررسید و سالنامه چگونه قیمت‌گذاری می‌شود؟
   روبان اختصاصی در تیراژ حداقل ۳۰۰۰ جلد و چاپ دورنگ ۲,۰۰۰,۰۰۰تومان محاسبه می‌گردد.
  • طلاکوب لبه کاغذ سررسید و سالنامه چگونه قیمت‌گذاری می‌شود؟
   طلاکوب لبه کاغذ سالنامه هر جلد ۱۰,۰۰۰ تومان می‌باشد.
  • رنگ کردن لبه کاغذ سررسید و سالنامه چگونه قیمت‌گذاری می‌شود؟
   رنگ کردن لبه کاغذ سالنامه هر جلد ۲۵۰۰ تومان می‌باشد.
  • تغییر سایز پلاک و هزینه لیزر سررسید و سالنامه چگونه قیمت‌گذاری می‌شود؟
   تغییر سایز پلاک و هزینه لیزر ۱۵۰۰ تومان می‌باشد.
  • هزینه شیرینگ سررسید و سالنامه چگونه قیمت‌گذاری می‌شود؟
   هزینه شیرینگ تکی (کابینی) ۲۰۰۰ تومان می‌باشد.
  • کاغذ جعبه های یادداشت به چه صورت ارائه می‌گردد؟
   کاغذ جعبه های یادداشت به صورت سفید ارائه می گردد و تیراژهای بالای ۵۰۰ عدد با چاپ اختصاصی تکرنگ (رایگان) ارائه می شود.
  • امکان تغییر فرمت سررسید و سالنامه از صحافی سخت به فنر دوبل ممکن است؟
   کلیه سالنامه‌ها (با افزایش قیمت هر جلد ۳۰۰۰ تومان) قابلیت تولید به صورت فنر دوبل را دارا می‌باشد. (حداقل تیراژ تغییر شکل صحافی ۱۰۰۰ عدد می باشد.)
  • هزینه جعبه سخت برای محصولات به چه شکل می‌باشد؟
   جعبه سخت وزیری هر عدد ۱۵۰۰۰ تومان می‌باشد و جعبه سخت ارگانایزر هر عدد ۱۹۰۰۰ تومان می‌باشد، که به صورت مجزا ارائه می‌شود.
  • هزینه ارسال کالا به عهده چه کسی می‌باشد؟
   هزینه ارسال کالا به عهده کارفرما می‌باشد.
  • ثبت سفارش سررسید و سالنامه منوط به چیست؟
   ثبت سفارش ترام داخل صفحات، آستر بدرقه و جلد اختصاصی منوط به زمان‌بندی تولید و تاریخ ثبت سفارش می‌باشد.
  • زمان تحویل سفارش اختصاصی به چه شکل می‌باشد؟
   زمان تحویل سفارش ترام، آستر اختصاصی و جلد اختصاصی ۳۰ روز، لت رنگی آغازین ۱۴ روز و خدمات داغی، لیزر و طلاکوب ۷ روز می باشد.

  |کامل‌ترین خدمات با بالاترین کیفیت را به شما ارائه می‌دهیم|

  تهران، خیابان انقلاب، روبروی دانشگاه تهران، پلاک ۱۲۰۲، طبقه چهارم شمالی

  انواع سررسید و سالنامه

  آیا سوالی دارید؟

  ما در هر حال پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم.

  call۰۲۱۶۶۴۱۹۹۳۸

  ساعات کاری سررسید ققنوس

  آماده خدمت رسانی و حل مشکلات شما

  access_time روزهای کاری: شنبه تا پنجشنبه
  access_time ساعت کاری: ۰۹:۰۰ – ۱۸:۰۰

  کاتالوگ گروه سررسید ققنوس