کتاب نفیس

کتاب نفیس، کتابی است که به لحاظ محتوا، متعالی و به لحاظ فیزیکی باکیفیت، زیبا و ماندگار باشد. محتوای کتاب‌ نفیس برگرفته از هنرهای مکتوب ایرانی و اسلامی و بیشتر دربرگیرنده خوشنویسی، نگارگری، مینیاتور، تذهیب، نقاشی و عکس است. محصولات کتاب نفیس، معمولا متن‌محور نیست و بُعد فیزیکی در این کتاب‌ها برجسته‌تر است. کتاب نفیس گروه ققنوس شامل کتاب‌های مذهبی مثل انواع قرآن نفیس، مفاتیح‌الجنان و نهج‌البلاغه، همچنین کتاب‌های نفیس ادبی و شعر مثل کتاب حافظ نفیس، شاهنامه، خیام، گلستان و بوستان است که نویسنده محور نیست؛ چون ادبیات کهن است. دسته سوم کتاب نفیس هنری مجموعه‌ای ‌از عکس‌ها، نقاشی‌ها و مینیاتورهاست که در قالب کتاب نفیس ارائه می‌شود. گروه چهارم کتاب‌های نفیس چاپ عکسی است که در واقع تصویر نسخه‌های خطی فاخر است. گروه پنجم نیز کتاب‌های نفیس و آثار ایران‌شناسی است که به معرفی طبیعت، استان‌های مختلف کشور، مردم‌شناسی و غیره اختصاص دارد.
گروه ققنوس کتاب نفیس را کتابی اطلاق می‌کند که کاغذ مرغوب داشته باشد و همچنین پنج رنگ یا شش رنگ باشد. علاوه بر این، صحافی مرغوب و طرح جلد و حتی قاب خوب داشته باشد. یعنی همه مراحل تولید کتاب، بالاترین کیفیت را طی کرده باشند.

قرآن نفیس

  • اطلاعات بیشتر
add

حافظ نفیس

  • اطلاعات بیشتر
add

سایر عناوین کتاب نفیس

  • اطلاعات بیشتر
add

سفارش کتاب نفیس

اگر مسئولیت انتخاب و تهیه کتاب نفیس برای شرکتی که در آن مشغول به فعالیت هستید به شما سپرده شده و قصد دارید در پایان سال آن را به مشتریان و همکاران خود هدیه دهید با ما همراه باشید. گروه ققنوس کنار شماست تا با دانش و تجربه خود در حوزه تولید و فروش سررسید و سالنامه هدایای تبلیغاتی و کتاب نفیس؛ با شما بهترین همکاری را آغاز کند. محتوای یک کتاب باید ظرفیت نفیس بودن را داشته باشد، از سوی دیگر این محتوا باید دارای ارزش و دقت علمی باشد، از مواد مرغوب و ماندگار در کاغذ، چاپ و صحافی استفاده شود و بسته‌بندی متناسب با نیاز مخاطب برای کتاب نیس در نظر گرفته شود.

دانلود کاتالوگ و لیست قیمت

گروه ققنوس برای سهولت کار شما عزیزان، کاتالوگ محصولات ققنوس شامل کاتالوگ سررسید ۱۴۰۱، کاتالوگ کتاب نفیس، کاتالوگ هدایای تبلیغاتی، به اضافه لیست قیمت کلیه محصولات ققنوس را به صورت فایل pdf به روی سایت ققنوس آپلود کرده؛ که شما تنها با یک کلیک به هریک از این کاتالوگ‌ها دسترسی خواهید داشت.

لیست قیمت محصولات ققنوس

  • اطلاعات بیشتر
add

لیست قیمت ویژه همکار ققنوس

  • اطلاعات بیشتر
add

کاتالوگ کتاب نفیس

  • اطلاعات بیشتر
add

کاتالوگ هدایای تبلیغاتی

  • اطلاعات بیشتر
add

مشتریان ققنوس

|کامل‌ترین خدمات را به شما ارائه می‌دهیم|

تهران، انقلاب، روبروی دانشگاه تهران، پلاک ۱۲۰۲، طبقه چهارم شمالی

callتماس بگیرید