هدایای تبلیغاتی

گروه ققنوس با ۱۵سال سابقه درخشان در زمینه تولید و واردات هدایای تبلیغاتی، با تیمی مجرب و حرفه‌ای سعی بر برآورده کردن نیاز مشتریان خود در زمینه اقلام و هدایای تبلیغاتی داشته است. گروه ققنوس با دارا بودن نیروهای متخصص و همچنین مشاوره اختصاصی، هدایای تبلیغاتی ویژه و مناسب را؛ با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت به همراه ضمانت و خدمات پس از فروش ارائه می‌نماید.
سرعت و کیفیت فوق‌العاده و خدمات‌رسانی به تمامی نقاط کشور بخش کوچکی از مجموعه خدمات گروه ققنوس می‌باشد. فعالیت با موسسات، ارگان‌ها و برندهای مطرح کشور، گواهی بر توانمندی‌های بسیار گسترده مجموعه سررسید ققنوس می‌باشد.
گروه ققنوس مجموعه‌ای متنوع و نفیس از هدایای تبلیغاتی شامل سررسید، تقویم، هدایای دیجیتالی شامل پاور بانک، فلش مموری، و... هدایای چرمی، صنایع دستی، ساک دستی، ظروف تبلیغاتی، خودکار و قلم، ساعت، پرچم، لباس کار، ست هدیه خاص مدیران و دیگر اقلام تبلیغاتی را برای مشتریان خود با بهترین کیفیت گردآوری کرده. هدف ما ارائه هدایای تبلیغاتی باکیفیت و متنوع است.

ست هدیه

  • اطلاعات بیشتر
add

سفارش هدایای تبلیغاتی

اگر مسئولیت انتخاب و تهیه هدایای تبلیغاتی برای شرکتی که در آن مشغول به فعالیت هستید به شما سپرده شده و قصد دارید در پایان سال آن را به مشتریان و همکاران خود هدیه دهید با ما همراه باشید. مشتریان شما به اهمیتی که برای آنها قائل هستید، احترام ویژه‌ای می‌گذارند. آنها به خوبی درک می‌کنند که چقدر برای آنها زمان صرف کرده‌اید. گروه ققنوس کنار شماست تا با دانش و تجربه خود در حوزه تولید و فروش سررسید و سالنامه، هدایای تبلیغاتی و کتاب نفیس؛ با شما بهترین همکاری را آغاز کند. فرصت استثنایی انتخاب هدایای تبلیغاتی خلاقانه را از دست ندهید، هدایای تبلیغاتی در تبلیغات، بازاریابی و انتقال سریع پیام به مخاطب به عنوان یک فاکتور موفقیت محسوب می شود. همچنین به یادداشته باشید شما می‌بایست به ماندگاری نام برندتان بیشتر از اثر تبلیغ بی‌اندیشید.

دانلود کاتالوگ و لیست قیمت

گروه ققنوس برای سهولت کار شما عزیزان، کاتالوگ محصولات ققنوس شامل کاتالوگ سررسید ۱۴۰۱، کاتالوگ کتاب نفیس، کاتالوگ هدایای تبلیغاتی، به اضافه لیست قیمت کلیه محصولات ققنوس را به صورت فایل pdf به روی سایت ققنوس آپلود کرده؛ که شما تنها با یک کلیک به هریک از این کاتالوگ‌ها دسترسی خواهید داشت.

لیست قیمت محصولات ققنوس

  • اطلاعات بیشتر
add

لیست قیمت ویژه همکار ققنوس

  • اطلاعات بیشتر
add

کاتالوگ کتاب نفیس

  • اطلاعات بیشتر
add

کاتالوگ هدایای تبلیغاتی

  • اطلاعات بیشتر
add

مشتریان ققنوس

|کامل‌ترین خدمات را به شما ارائه می‌دهیم|

تهران، انقلاب، روبروی دانشگاه تهران، پلاک ۱۲۰۲، طبقه چهارم شمالی

callتماس بگیرید